Aktuality: "6 x PDC v Evropě "

6 x PDC v Evropě

14. 05. 2019
6 x PDC v Evropě  photo

Inovace Antalisu v obalovém designu

Nárůst obchodu zrealizovaného přes online, potřeba automatizace logistických procesů, důležitost rychlé ekologické reformy a rostoucí potřeby zákazníků v oblasti balení založeného na zkušenostech staví obalový průmysl před nové výzvy, stejně jako požadavky obalů na míru a udržitelná řešení. 
 
V reakci na tyto tendence na trhu vybudovala společnost Antalis, (www.antalis.com), evropská jednička v distribuci průmyslových obalů, pro všechny evropské zákazníky šest PDC - center obalového designu (3 v Německu, 1 v Dánsku, 1 v Anglii a 1 v Polsku), která jsou připravena řešit jakékoliv zadání ze strany zákazníka. 
 

Centra obalového designu Antalis rozvíjí bespoke

PDC Antalis ( Packaging Design Centre) s pracovišti v Anglii, Německu, Dánsku a Polsku, může reagovat na širokou škálu potřeb, ať už jde o design řešení, ochranu výrobků, optimalizaci procesu balení, redukci škod při přepravě, či reverzní logistiku. Dvě nejnovější PDC, v Anglii a v Polsku  – Sosnowiec u Katovic, posilují odbornost Antalis packaging a jsou příležitostí pro novou generaci bespoke - řešení požadavků zákazníků na míru. 
 

Maria Ragusa, obalová technička v PDC v Leinfeldenu, Německo, vysvětluje, jak inovace přispívá k dalšímu rozšíření odborných znalostí společnosti v oblasti automobilového průmyslu: „Všechna naše 3 designová centra v Německu se specializují na segment automotive a jsou vybavena nejmodernějšími zařízeními. S našimi 3D programy můžeme vytvořit obalové řešení, i když ještě výrobek není vyrobený. Vybavení nám umožňuje zpracovávat různé data, čímž usnadňujeme našim zákazníkům celý proces vývoje jejich výrobku ” John Garner, vedoucí oddělení obchodního rozvoje v novém PDC v Anglii, doplňuje: „Rok 2018 přinesl jedinečnou příležitost v podobě začlenění moderních hodnot a postupů aniž bychom dělali kompromisy v kvalitě návrhu řešení .” 
 
Nové Packaging Design centrum v Sosnowiec u Katovic se specializuje na logistiku a segment automobilového průmyslu a je dispozici projektům z CSEE regionu. Aleksander Gwizdala, Sales Packaging Manager uvádí: „Díky strategickému umístění tohoto nového design centra jsme nyní schopni reagovat na vzrůstající požadavky z oblasti obalového designu ve východní Evropě ”.
 

Specializovaný tým obalových techniků a designérů 

Obaloví technici společnosti Antalis ve všech design centrech vytvořili více než 10 000 obalových řešení na míru.
 
 
Maria Ragusa upřesňuje: „Zákazníci přicházejí do našich designových center, na konzultaci, diskutovat o nápadech a požadavcích, které mají splňovat budoucí obaly, testovat prototypy ve skutečných podmínkách a aby pak společně s našimi specialisty našli finální design obalu a zvolili tak optimální ochranu výrobků.” Aleksander Gwizdala ještě dodává: „Na rozdíl od konkurence, naši designéři mají bohaté zkušenosti s různými druhy materiálů, proto jsme schopni „ušít“ design obalu na míru daného výrobku a zvolit k tomu ten nejvhodnější materiál.”
 

Profesionální služby PDC Antalis v oblasti navrhování obalů

Nadnárodní zkušenosti z obalového designu: všechny stěny v našich design centrech by se daly vytapetovat zákaznickými návrhy obalů díky tomu, že disponujeme tiskařským vybavením, které nabízí jedinečnou možnost vidět zabalený hotový výrobek ještě před jeho výrobou.
Specializovaný tým odborníků: v každém design jsou obaloví technici a designéři připraveni pomoci a vytvořit obal podle přání zákazníka. 
Flexibilita: umíme pracovat pro všechy typy zákazníků od malých a středních firem až po nadnárodní společnosti.
 

Klíčová jsou trvalá a udržitelná řešení

 
V současné době si jsou společnosti ze všech průmyslových odvětví dobře vědomy dopadu obalů na životní prostředí. Udržitelný rozvoj v našem strategickém plánu není pouhou možností. Naše úsilí směřuje  každodenně ke snižování ekologické stopy, a to díky Smart Packaging Solutions. Naši obaloví technici, kteří pracují v našich Packaging Design Centrech, jsou zavázáni k minimalizaci obalových materiálů, aniž by riskovali ochranu výrobku. Princip RRR (Reduce - Reuse - Recycle) vede naše obalové designéry k tomu, aby našim zákazníkům předkládali udržitelná obalová řešení. 
 
V průběhu celého tvůrčího procesu při řešení zákaznických projekrů zvažují obalové technici společnosti Antalis udržitelná řešení, kdykoliv je to možné.
  • zvyšují podíl tzv. jednodruhových obalů tj. z jednoho materiálu - obvykle na bázi papíru - jak pro vnitřní tak i vnější obaly, a také vratné obaly na míru 
  • v co největší možné míře používají recyklovatelné materiály, jako je polyetylén, papír nebo polypropylén
  • designové centrum v Anglii je v tomto ohledu dokonce ještě krok napřed díky svému partnerství s Woodland Trust, ekologickou organizací, která pomáhá společnostem vysazovat stromy a chránit lesní porosty. Antalis UK vysadila stromy své pobočky v Ketteringu, aby neutralizovala veškeré obaly z vlnitých lepenek a uhlík z papíru, s úplnou neutralizací plánovanou pro rok 2020!
 
Virginie Mallet, marketingová ředitelka Antalis Group Packaging říká: „Požadavky spotřebitelů a udržitelný rozvoj jsou hlavními zájmy společnosti Antalis. Zavazujeme se nabízet našim zákazníkům inovativní obalová řešení přátelská k životnímu prostředí a šitá na míru a zároveň dodávat cenově zajímavá obalová řešení s vysokou kvalitou ”.
 
 
O společnosti Antalis
Antalis (Euronext Paris: ANTA) je vedoucím distributorem papírů a průmyslových obalů v podnikatelském sektoru (světová jednička mimo Spojené státy) a evropskou dvojkou na trhu vizuální komunikace. V roce 2017 oznámila skupina obrat 2,4 miliardy € a zaměstnávala 5 500 lidí, kteří poskytovali služby zhruba 140 000 zákazníků, společností nebo tiskáren ve 41 zemích. Prostřednictvím svých 123 distribučních center rozešle Antalis po celém světě denně přibližně 13 500 zásilek a v roce 2017 společnost dodala 1,5 miliónu tun papíru.

 

Slavnostní otevření Packaging Design centra v Polsku 06/2019

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.