Zjistěte, kdo jsme

Antalis Packaging

Antalis PACKAGING je obalová divize skupiny Antalis, která v 28 evropských zemích z 52 logistických centerech poskytuje komplexní řešení v oblasti packagingu. Jako lídr zajišťuje široký sortiment zboží od standardních obalových materiálů až po komplexní obalová řešení a servis dle požadavků zákazníka, včetně balících strojů a zařízení pro zefektivnění balicích procesů a logistiky. 
 

 

Chtěli byste řešit obaly na evropské nebo globální úrovni? Pak je Antalis PACKAGING ​Vašim partnerem.

S více než 50 000 produkty Vám nabízíme kvalitní, spolehlivé produkty včetně ekologických alternativ. Naše design centra pro vývoj obalů ( PL, UK, DK, 3x DE) nám umožňují každoročně navrhnout a dodat více než 10 000 úspěšných obalových řešení na zakázku. Naše laboratoře testují vhodnost materiálů a prototypů.

Díky naší pozici na trhu papíru, obalů a vizuálních komunikace, a díky zkušenostem ze všech průmyslových odvětví vám můžeme nabídnout řešení v celoevropských tendrech s environmentálním přístupem a perfektně koordinovanou logistikou. Prostřednictvím našich týmů v jednotlivých zemích můžete rozhodovat o cenách, smlouvách, dodacích podmínkách. Za pomoci odborníků optimalizujte své náklady a definujte Vaše obalové portfolio.

Náš mezinárodní AIKA tým (Antalis International Key Account) je zodpovědný za koordinaci dodávek u klíčových zákazníků po celé Evropě. 
 

Antalis Group

Antalis je součástí přední světové distribuční a obchodní skupiny KPP (Kokusai Pulp and Paper Co., Ltd.) v sektorech Papír, Průmyslové obaly a Vizuální komunikace. Skupina je také aktivní v oblasti recyklace a operuje na pěti kontinentech.

Antalis je nadnárodní společnost s divizemi PAPER, OFFICE, VISUAL COMMUNICATION a PACKAGING. 
Další informace naleznete na adrese www.antalis.com

  • 1 v Evropě v B2B v distribuci papíru a průmyslového packagingu 
  • 2 ve světě v distribuci papíru
  • 2 v Evropě v Visual Communication
  • 2,1 miliardy € roční obrat 2019
  • Pobočky ve 31 zemích
  • 4 000 zaměstnanců
  • více než 110 000 zákazníků z celého světa

 

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.