Zjistěte, kdo jsme

Antalis Packaging

Antalis PACKAGING je obalová divize skupiny Antalis, která v 29 evropských zemích poskytuje komplexní řešení - one stop shop v oblasti packagingu. Jako lídr zajišťuje široký sortiment zboží od standardních obalových materiálů až po komplexní obalová řešení a servis dle požadavků zákazníka, včetně balících strojů a zařízení pro zefektivnění balicích procesů a logistiky. 

Chtěli byste řešit obaly na evropské nebo globální úrovni? Pak je Antalis PACKAGING ​Vašim partnerem.

S více než 7 600 produkty Vám nabízíme kvalitní, spolehlivé produkty včetně ekologických alternativ. Naše design centra pro vývoj obalů nám umožňují každoročně navrhnout a dodat více než 10 000 úspěšných obalových řešení na zakázku. Naše laboratoře testují vhodnost materiálů a prototypů.

Díky naší pozici na trhu papíru, obalů a vizuálních komunikace, a díky zkušenostem ze všech průmyslových odvětví vám můžeme nabídnout řešení v celoevropských tendrech s environmentálním přístupem a perfektně koordinovanou logistikou. Prostřednictvím našich týmů v jednotlivých zemích můžete rozhodovat o cenách, smlouvách, dodacích podmínkách. Za pomoci odborníků optimalizujte své náklady a definujte Vaše obalové portfolio.
 

Antalis International

Antalis International je nadnárodní společností zabývající se distribucí papíru, obalových řešení a produktů visual communication pro profesionály. Má divize PAPER, PACKAGING, VISUAL COMMUNICATION. 
Společnost Antalis je vlastněna skupinou Sequana. Další informace naleznete na adrese www.antalis.com.

 • 1 v Evropě v B2B v distribuci papíru a průmyslového packagingu 
 • 1 ve světě v distribuci papíru (kromě USA)
 • 2 v Evropě v Visual Communication
 • 2,3 miliardy € roční obrat 2018
 • Pobočky ve 41 zemích na 4 kontinentech
 • 5 200 zaměstnanců
 • více než 120 000 zákazníků z celého světa
 • 115 distribučních center ve světě
 • 12 000 dodávek denně

Historie

 • 1991:  Založení společnosti Arjo-Wiggins Appleton sloučením francouzské společnosti Arjomari Prioux a anglické společnosti Wiggins Teape Appleton. Obchodní divize byla pojmenována Arjowiggins Merchanting.
 • 2000: Z Arjowiggins Merchanting, pod kterou patřily např. Wiggins Teape v Británii, Tomas Redondo ve Španělsku, Arjomari Diffusion ve Francii, Mühlebach ve Švýcarsku, Haseldonckx v Belgii a Alpha Papier v Holandsku, vznikl Antalis.
 • 2007: Společnost Antalis koupila The Map Merchant Group, divizi M-real pro obchodování s papírem. Díky této akvizici se společnost Antalis stala největším distributorem papíru v Evropě a druhým největším distributorem papíru ve světě.
 • V letech 2008 - 2012 byly akvizice zaměřeny na vysoce rostoucí odvětví – Packaging. Koupeny byly společnosti Pack 2000 v Německu, Ambassador ve Velké Británii, Abitek v Chile a BRANOPAC CZ v České republice. Ze sektoru Visual communication - Macron v Něměcku .
 • 2013: Antalis získává společnost Xerox Document Supplies působící v 16 zemích západní Evropy - Rakousko, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Irsko, Itálie, Lucembursko, Nizozemsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Velká Británie.
 • 2015: společnost Antalis upevňuje své postavení v oblasti packagingu a vizuální komunikace akvizicí společností: PaperlinX’s Packaging companies ve Velké Británii: 1st Class Packaging, Donington Packaging Supplies a Parkside Packaging; Hansapakend v Estonsku (Packaging); PaperlinX A/S v Dánsku, kde dvě třetiny prodejů generuje packaging a jednu třetinu oblast vizuální komunikace; a Cadorit i Boras AB ve Švédsku, které působí výhradně na trhu vizuální komunikace. Antalis také získal kultovní značku Data Copy finského výrobce Metsä Board. Akvizice této klíčové značky posiluje přítomnost skupiny Antalis na trhu s kancelářskými papíry a rozšiřuje současnou nabídku top značek Xerox® a Image.

Antalis ve světe

EVROPA

Rakousko, Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Maďarsko, Irsko, Itálie, Litva, Holandsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko , Turecko, Velká Británie

ASIE A TICHOMOŘÍ

Austrálie/Nový Zéland, Bangladéš, Čína, Hong-Kong, Indie, Indonézie, Japonsko, Malajsie, Filipíny, Singapur, Jižní Korea, Srí Lanka, Taiwan, Thajsko

AMERIKA

Argentina, Bolívie, Brazílie, Chile (Abitek, GMS), Kolumbie, Mexiko, Peru

AFRIKA

Botswana, Jihoafrická republika