Zjistěte, kdo jsme

Antalis Packaging

Antalis PACKAGING je obalová divize skupiny Antalis, která v 28 evropských zemích poskytuje komplexní řešení v oblasti packagingu. Jako lídr zajišťuje široký sortiment zboží od standardních obalových materiálů až po komplexní obalová řešení a servis dle požadavků zákazníka, včetně balících strojů a zařízení pro zefektivnění balicích procesů a logistiky. 

Chtěli byste řešit obaly na evropské nebo globální úrovni? Pak je Antalis PACKAGING ​Vašim partnerem.

S více než 7 600 produkty Vám nabízíme kvalitní, spolehlivé produkty včetně ekologických alternativ. Naše design centra pro vývoj obalů nám umožňují každoročně navrhnout a dodat více než 10 000 úspěšných obalových řešení na zakázku. Naše laboratoře testují vhodnost materiálů a prototypů.

Díky naší pozici na trhu papíru, obalů a vizuálních komunikace, a díky zkušenostem ze všech průmyslových odvětví vám můžeme nabídnout řešení v celoevropských tendrech s environmentálním přístupem a perfektně koordinovanou logistikou. Prostřednictvím našich týmů v jednotlivých zemích můžete rozhodovat o cenách, smlouvách, dodacích podmínkách. Za pomoci odborníků optimalizujte své náklady a definujte Vaše obalové portfolio.
 

Antalis Group

Antalis je nadnárodní společností zabývající se distribucí papíru, obalových řešení a produktů visual communication pro profesionály. Má divize PAPER, PACKAGING, VISUAL COMMUNICATION. 
Další informace naleznete na adrese www.antalis.com

  • 1 v Evropě v B2B v distribuci papíru a průmyslového packagingu 
  • 1 ve světě v distribuci papíru (kromě USA)
  • 2 v Evropě v Visual Communication
  • 2,3 miliardy € roční obrat 2018
  • Pobočky ve 41 zemích
  • 5 200 zaměstnanců
  • více než 120 000 zákazníků z celého světa

Historie

Více o historii naleznete zde