VÝPLŇOVÉ A FIXAČNÍ MATERIÁLY

vyplňování prázdných míst v krabici, prokládání, tlumení nárazů a fixaci zboží v balení

Antikorozní bublinková fólie BRANOfol LPM

Popis produktu

PE bublinková fólie s VCI inhibitory

  • ochranná fixační fólie 
  • jednostranně účinná s aktivní antikorozní ochranou
  • na jedné straně modrá
  • bez dusitanů
  • vodotěsná
  • svařitelná
  • vhodná k výrobě sáčků

Matrix antikorozního řešení, pdf v en ZDE

 

 

Zaujal Vás tento produkt ?

Dejte nám vědět, připravíme řešení přesně pro Vás

Použití

Ocel, lité železo na kontakt, nikl, hliník a chróm jsou před korozí bezpečně chráněny. Neutrální vůči mědí a jeho slitinám. Pozor u zinku, kadmia a slitin magnézia.

Fólie odvádí do atmosféry obalu aktivní účinné látky a tak zabraňují aby na povrchu kovových výrobků začaly procesy, které vedou ke korozi. Aby se dosáhlo co nejvyššího stupně ochrany, mělo by balení tvořit uzavřený prostor. Díly, které se mají chránit, nesmí přijít do bezprostředního kontaktu se dřevem nebo kyselými materiály a při balení je nutné dát pozor na to, aby byla vyloučena vysoká relativní vlhkost (např. nepřibalovat žádné díly ze dřeva). 

Je nutno respektovat další základní pravidla pro bezpečnou VCI-ochranu: povrchy, které se mají chránit, musí být suché, bez zbytku koroze jako pot z rukou, bez agresivních látek z čisticích prostředků atd. 

Při balení musí být modrá strana fólie k balenému zboží. Vzdálenost fólie ke kovu je závislá na objemu obalu a době, která je přípustná pro vytvoření ochranné atmosféry, jako obecné pravidlo platí: 10 cm.  Podle objemu obalu může trvat až 20 hodin, než se vytvoří dostatečně ochranná atmosféra. 


Doba ochrany:
Podle klimatických podmínek a těsnosti balení až 12 měsíců. V případě přesnější znalosti aplikace se může doba ochrany uzpůsobit. 

Forma dodání/druhy: 
Ploché fólie, archy, ploché sáčky. 

Skladování: 
V chladném a suchém místě, chráněném proti slunečnímu záření. V originálním balení je maximální skladovatelnost max. 12 měsíců.