VÝPLŇOVÉ A FIXAČNÍ MATERIÁLY

vyplňování prázdných míst v krabici, prokládání, tlumení nárazů a fixaci zboží v balení

Antikorozní bublinková fólie BRANOfol LPM

Popis produktu

PE bublinková fólie s VCI inhibitory

  • ochranná fixační fólie 
  • jednostranně účinná s aktivní antikorozní ochranou
  • na jedné straně modrá
  • bez dusitanů
  • vodotěsná
  • svařitelná
  • vhodná k výrobě sáčků

Matrix antikorozního řešení, pdf v en ZDE

 

 

Zaujal Vás tento produkt ?

Dejte nám vědět, připravíme řešení přesně pro Vás

Použití

Ocel, lité železo na kontakt, nikl, hliník a chróm jsou před korozí bezpečně chráněny. Neutrální vůči mědí a jeho slitinám. Pozor u zinku, kadmia a slitin magnézia.

Fólie odvádí do atmosféry obalu aktivní účinné látky a tak zabraňují aby na povrchu kovových výrobků začaly procesy, které vedou ke korozi. Aby se dosáhlo co nejvyššího stupně ochrany, mělo by balení tvořit uzavřený prostor. Díly, které se mají chránit, nesmí přijít do bezprostředního kontaktu se dřevem nebo kyselými materiály a při balení je nutné dát pozor na to, aby byla vyloučena vysoká relativní vlhkost (např. nepřibalovat žádné díly ze dřeva). 

Je nutno respektovat další základní pravidla pro bezpečnou VCI-ochranu: povrchy, které se mají chránit, musí být suché, bez zbytku koroze jako pot z rukou, bez agresivních látek z čisticích prostředků atd. 

Při balení musí být modrá strana fólie k balenému zboží. Vzdálenost fólie ke kovu je závislá na objemu obalu a době, která je přípustná pro vytvoření ochranné atmosféry, jako obecné pravidlo platí: 10 cm.  Podle objemu obalu může trvat až 20 hodin, než se vytvoří dostatečně ochranná atmosféra. 


Doba ochrany:
Podle klimatických podmínek a těsnosti balení až 12 měsíců. V případě přesnější znalosti aplikace se může doba ochrany uzpůsobit. 

Forma dodání/druhy: 
Ploché fólie, archy, ploché sáčky. 

Skladování: 
V chladném a suchém místě, chráněném proti slunečnímu záření. V originálním balení je maximální skladovatelnost max. 12 měsíců. 

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.