OCHRANA PROTI KOROZI

pro dlouhodobé skladování, přepravu a konzervaci kovových výrobků a součástek

Obaly pro výrobky z kovuJak ušetřit na koroziBRANOPAC CZ proti korozi​

PODMÍNKY MANIPULACE S VCI MATERIÁLY

Popis produktu

Obal z antikorozní fólie podle požadavků zákazníka

  • plochá fólie, hadice, polohadice v rolích
  • hadice se záložkam v rolích
  • výseky a archy
  • 2D sáčky, 3D vaky

Více o VCI materiálech ZDE
Matrix antikorozního řešení, pdf v en ZDE

Podívejte se na rychlost 3D vaku! ZDE

Zaujal Vás tento produkt ?

Dejte nám vědět, připravíme řešení přesně pro Vás

Converting

Potřebujete menší návin rolí, přesný rozměr přířezu nebo 3D vak? Vyrábíme na potřebný rozměr ploché sáčky, přířezy z VCI papírů a VCI fólií, na zakázku vyrábíme 3D vaky z bariérové fólie.

Doba ochrany je závislá na použitém materiálu, přepravních a skladovacích podmínkách a na těsnosti vnějšího obalu.

Pro vytvoření dostatečné koncentrované atmosféry u velkoobjemovém obalu je VCI fólie méně vhodná než VCI papír. Kde je to možné, přidává se VCI papír nebo i další emitory např. VCI chipsy, disky nebo celulózové přířezy impregnované VCI dovnitř obalu tak, aby zajistily maximální ochrannou atmosféru.

V případě poskytovaných záruk by měly být zkušební vzorky dopředu testovány v laboratoři. V tomto případě se obraťte na našeho obchodního zástupce anebo na naše zákaznické oddělení.

 

Výhody

  • bez nitridů

 

Použití

Při výrobě VCI materiálů se inhibitory koroze přidávají do nosném materiálu - papíru (namáčením) nebo do granulátu fólie. Z něj se inhibitory postupně uvolňují a v uzavřeném obalu tak vzniká ochranná atmosféra. Molekuly VCI přilnou ke kovovému povrchu a vytvoří odolnou vrstvu zabraňující reakci vlhkosti s kovem. 

Kovové výrobky vkládejte do obalů pouze tehdy, pokud jsou suché a čisté a dodržujte postupy pro práci s antikorozními materiály.

 

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.