OCHRANA PROTI KOROZI

pro dlouhodobé skladování, přepravu a konzervaci kovových výrobků a součástek
Obaly pro výrobky z kovu
Jak ušetřit na korozi
BRANOPAC CZ proti korozi​

Popis produktu

Obal z antikorozní fólie podle požadavků zákazníka

  • plochá fólie, hadice, polohadice v rolích
  • hadice se záložkam v rolích
  • výseky a archy
  • 2D sáčky, 3D vaky

Více o VCI materiálech ZDE
Matrix antikorozního řešení, pdf v en ZDE

Podívejte se na rychlost 3D vaku! ZDE

Zaujal Vás tento produkt ?

Dejte nám vědět, připravíme řešení přesně pro Vás

Converting

Potřebujete menší návin rolí, přesný rozměr přířezu nebo 3D vak? Vyrábíme na potřebný rozměr ploché sáčky, přířezy z VCI papírů a VCI fólií, na zakázku vyrábíme 3D vaky z bariérové fólie.

Doba ochrany je závislá na použitém materiálu, přepravních a skladovacích podmínkách a na těsnosti vnějšího obalu.

Pro vytvoření dostatečné koncentrované atmosféry u velkoobjemovém obalu je VCI fólie méně vhodná než VCI papír. Kde je to možné, přidává se VCI papír nebo i další emitory např. VCI chipsy, disky nebo celulózové přířezy impregnované VCI dovnitř obalu tak, aby zajistily maximální ochrannou atmosféru.

V případě poskytovaných záruk by měly být zkušební vzorky dopředu testovány v laboratoři. V tomto případě se obraťte na našeho obchodního zástupce anebo na naše zákaznické oddělení.

 

Výhody

  • bez nitridů

 

Použití

Při výrobě VCI materiálů se inhibitory koroze přidávají do nosném materiálu - papíru (namáčením) nebo do granulátu fólie. Z něj se inhibitory postupně uvolňují a v uzavřeném obalu tak vzniká ochranná atmosféra. Molekuly VCI přilnou ke kovovému povrchu a vytvoří odolnou vrstvu zabraňující reakci vlhkosti s kovem. 

Kovové výrobky vkládejte do obalů pouze tehdy, pokud jsou suché a čisté a dodržujte postupy pro práci s antikorozními materiály.