Aktuality: "BRANOPAC CZ proti korozi"

BRANOPAC CZ proti korozi

04. 05. 2016
BRANOPAC CZ proti korozi photo

Společnost Branopac CZ z Veselí nad Moravou byla založena v roce 1995 a od roku 2013 je součástí nadnárodní skupiny Antalis. Branopac CZ původně distribuoval na českém trhu antikorozní materiály stejnojmenného německého výrobce, s nímž ovšem organizačně ani majetkově neměl nic společného. Postupně společnost začala antikorozní materiály a další balení sama vyrábět a zpracovávat. „Obalová divize Antalisu je největším evropským distributorem obalových materiálů s obratem přesahujícím půl miliardy eur. Jedním z jeho největších partnerů v Německu byl právě tamní Branopac GmbH,“ říká jednatel Petr Martinek. „To byl jeden z hlavních důvodů, proč se původní majitel moravské společnosti rozhodl prodat ji právě skupině Antalis.“

Antikorozní balení má v sortimentu společnosti významný podíl. Vyrábí je i pro ostatní evropské pobočky skupiny Antalis zejména v Německu, Polsku či Maďarsku. Čtyři pětiny produkce přitom tvoří obaly vyráběné podle zákaznických požadavků. Část z nich slouží pro potřeby automobilového průmyslu, například společnosti Škoda Auto. Antikorozní balení se používá zejména pro balení náhradních dílů a montážních setů celých automobilů (CKD, SKD). 
„Jedním z trendů v automobilovém průmyslu, ale i v dalších odvětvích, je snaha při zavádění lean procesů snížit počet dodavatelů balení: tedy mít jednoho, který je schopen dodat vše a poskytovat požadovaný logistický servis. Skupina Antalis má mnohaleté zkušenosti ve spolupráci s velkými výrobci, s nimiž uzavírá dohody o kompletních dodávkách obalových materiálů pro jejich evropské pobočky. Zajišťuje jim rovněž logistický servis a dodávky just-in-time. Zejména mezinárodní společnosti si takto centrálně řídí jak kvalitu, tak dodavatelské podmínky,“ říká obchodní ředitel Miloš Bílský.

Kromě antikorozních materiálů nabízí Branopac CZ i veškerý další obalový sortiment, jako jsou lepenkové a plastové (LDPE, HDPE) obaly, stretch fólie či výplňové fixační materiály. Vyrábějí také kombinovaná vícepoložková balení pro subdodavatele automobilek, blistry, PE pytle, bariérové fólie pro exportní balení, PE sáčky nebo lepené, šité a svařované vaky. Specialitou jsou ručně svařované hliníkové 3D vaky do gitterboxů, magnum boxů, KLT, sedmivrstvých paletových boxů a dalších obalů, protože jejich dno se díky konstrukci – na rozdíl od 2D vaků – nekrčí. Novinkou ve strojním vybavení je zařízení na malé hliníkové sáčky, využívané například pro balení elektronických součástek. 


Celý článek naleznete ZDE
Zdroj: www.svetbaleni.cz

 

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.