Hledáte úspory v balení a zároveň větší ochranu pro Vaše výrobky při přepravě?

Nabízíme komplexní průmyslové balení

SMART PACKAGING SOLUTIONS

PDC - PACKAGING DESIGN CENTER

Domů image

Antalis Česká republika, divize PACKAGING

Jsme výrobci průmyslových obalů na míru a dodavatelé komplexních obalových řešení. Specializujeme se na ochranu zboží proti korozi při skladování a přepravě. Poskytujeme službu exportní balení strojů a zařízení. 

Navrhujeme konstrukční obaly, provádíme optimalizaci balicích procesů, testujeme ve zkušební laboratoři odolnost obalů a vlastnosti obalových materiálů. Dodáváme komplexní obalová řešení pro segment automotive, elektro a e-commerce.
Converting: ploché sáčky a přířezy z antikorozních papírů a fólií s VCI inhibitory, velkoplošné 3D vaky z hliníkových bariérových fólií. Dodáváme výplně a fixace z mačkaného papíru a vzduchových polštářků, páskovací a balicí stroje, balicí linky. Certifikace ČSN EN ISO 9001:2016 Více o nás

Antalis PACKAGING zajišťuje široký sortiment zboží od standardních obalových materiálů až po komplexní obalová řešení a servis, včetně balicích strojů a zařízení v 28 zemích Evropy.

Antalis, součást japonské KPP, je nadnárodní společnost s divizemi PAPER, OFFICE, PACKAGING, VISUAL COMMUNICATION
www.antalis.com

 

V letech 2021-2023 firma realizuje projekt „Vzdělávání zaměstnanců II.", z operačního programu Zaměstnanost. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. 

Máte zájem o kompletní nabídku na jednom místě?

Prohlédněte si náš katalog!

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

ANTALIS s.r.o.
sídlo: Office Park Nové Butovice, Bucharova 1423/6,
158 00 Praha 5

IČ: 15502775
DIČ: CZ15502775
Zobrazit veškeré kontakty