Aktuality: "Geami chrání český porcelán"

Geami chrání český porcelán

26. 10. 2015
Geami chrání český porcelán photo

Geami WrapPak používá tradiční výrobce českého porcelánu

 

Pro nové řešení balení křehkého zboží, kde obal výrobku plní funkci také dárkového balícího materiálu se rozhodla společnost Český porcelán, a.s. v Dubí.   

"Na tomto obalovém řešení nás zaujala jeho estetická stránka a líbila se nám možnost použít papír místo bublinkové fólie. Zvolili jsme toto řešení i pro jeho jedinečný design a do papíru GEAMI balíme porcelánové misky pro německé zákazníky." sdělila vedoucí expedice p. Pelikánová

 

   

 

Společnost Český porcelán, působí na trhu již sto padesát let. Vyrábí užitkový, hotelový i dekorativní porcelán různých tvarů a dekorů. Mezi ty nejznámější produkty, které vyrábí ve špičkové kvalitě a vyváží do celého světa, patří porcelán s modrým dekorem, tzv. cibulák. 

Zjímavost: Název „cibulák“ se zažil natolik, že dnes nikdo nepřemýšlí nad názvem dekoru. Málokdo však ví, že název vznikl omylem, kdy granátové jablko bylo chybně označováno za cibuli.

 

Více o obalovém řešení GEAMI naleznete ZDE

 

Papír GEAMI jsme také objevili v jedné kavárně, kde balící papír, ve kterém majitekla obdržela kávové sety, získal i další využití - a to ve výloze jako vkusná dekorace, jak můžete posoudit z obrázku.