Aktuality: "Hledáte pomocníka do expedice eshopu?"

Hledáte pomocníka do expedice eshopu?

07. 06. 2020
Hledáte pomocníka do expedice eshopu? photo

Máte internetový obchod a expedujete jednotky nebo desítky objednávek denně?
Máme pro Vás řešení. Jmenuje se MASTER´IN A-200

Jedná se o ideálního pomocníka pro balení. Nafukuje Vám vzduchové polštářky a Vy je jen jednoduše vkládáte do krabice mezi zboží, aby je chránilo a přišlo tak k zákazníkovi čistě zabalené a neponičené.

Vzduchové polštářky jsou vynikajícím výplňovým a fixačním materiálem, jsou univerzální tj. chrání všechny druhy zboží před poškozením během přepravy. Polštářky, které si pomocí stroje sami vyrobíte, jsou z polyethylenu s vysokou hustotou - zkráceně HDPE, jsou průhledné a nepotištěné a je mezi nimi perforace pro snadné odtrhávání. Polštářky z HDPE fólie jsou velmi odolné vůči nárazům a protrženíZaujalo Vás toto zařízení a máte zájem si jej pořídit? Klikněte zde!

Master'in A-200 AC byl vyvinut pro malé a střední provozy a začínající online obchody. Kombinuje moderní design a jednoduché ovládání pomocí dotykového panelu. Zařízení je kompaktní a díky malým rozměrům pro něj lehce najdete místo kdekoliv. Nevyžaduje připojení stlačeného vzduchu, takže Vás nezatíží dalšími výdaji a můžete si jej zapojit třeba v obýváku..Master'in A 200 v akci na videu ZDE

Zjednodušte si konečně balení a díky profesionálnímu vzhledu zásilky se prezentujte před svými zákazníky jako zavedený eshop :)

Pro více informací klikněte zde!

Doporučení: Pokud máte internetový obchod a denně expedujete stovky objednávek, máme pro Vás také řešení. Jmenuje se Pro Pakr a jeho rychlost je 21m za minutu nafouknutých polštářků. A někde mezi Pro Pakerem a MASTER´IN A-200 je Mini Pakr.