Aktuality: "Letos chci balit vánoční dárky jinak"

Letos chci balit vánoční dárky jinak

11. 09. 2020
Letos chci balit vánoční dárky jinak photo

Díky balicímu boxu Geami můžete mít Vaše zboží zabalené rychle a netradičně. A zároveň ekologicky, protože balíte do 100% papíru. A také bude dobře chráněno proti poškození. Co více byste si přáli? Potěšte svého zákazníka a zabalte jeho zboží jakoby to byl dárek!

E-shopy i drobní živnostníci mají v tomto období plné ruce práce. Potřebujete aby se Vaše zboží dostalo k příjemci co nejdříve a v perfektním stavu, ale také aby bylo třeba i zajímavě zabaleno a aby Váš zákazník zažil tzv. WOW efekt, emoce, které způsobí, že se zákazník k Vám a k Vašemu zboží opět při nákupu vrátí...

 

    

K dokonalosti pak Vám bude stačit jutový provázek, či slaměná stužka, korálky nebo přírodní materiál. Barevná stuha zase dodá balíčku slavnostní vzhled..visačkou zásilka získá osobní rozměr se silným emočním nábojem...

Geami v krabici představuje rychlé a jednoduché řešení balení pro širokou škálu produktů a to zejména v hektickém období předvánočních svátků - stačí otevřít krabici a začít balit. Jednorázový box obsahuje dva různé druhy balicího papíru, které společně vytvářejí unikátní design, který může potěšit každého Vašeho zákazníka. Balící papír má zároveň výborné tlumícími a fixačními vlastnostmi obalu, čímž je vhodný k balení zboží, které je určeno také k přepravě. Je vhodný pro e-shopy, maloobchod a všude tam, kde je omezený prostor pro balení a také pro všechny, kteří chtějí dopřát obdarovaným jedinečný zážitek při rozbalování.

Inspirujte se jak můžete balit s GEAMI... nebo se podívejte na video jak se s pomocí Geami balí 

      

Ať už potřebujete poslat zboží svým zákazníkům, předat krásně zabalené dárky nebo vytvořit slavnostní výzdobu, budete potřebovat zajímavý materiál. Díky pomocníkovi Geami Wrappak Ex Mini se připravíte na sváteční období rychle a jednoduše.

 

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.