Aktuality: "Letos chci balit vánoční dárky jinak"

Letos chci balit vánoční dárky jinak

11. 09. 2020
Letos chci balit vánoční dárky jinak photo

Díky balicímu boxu Geami můžete mít Vaše zboží zabalené rychle a netradičně. A zároveň ekologicky, protože balíte do 100% papíru. A také bude dobře chráněno proti poškození. Co více byste si přáli? Potěšte svého zákazníka a zabalte jeho zboží jakoby to byl dárek!

E-shopy i drobní živnostníci mají v tomto období plné ruce práce. Potřebujete aby se Vaše zboží dostalo k příjemci co nejdříve a v perfektním stavu, ale také aby bylo třeba i zajímavě zabaleno a aby Váš zákazník zažil tzv. WOW efekt, emoce, které způsobí, že se zákazník k Vám a k Vašemu zboží opět při nákupu vrátí...

 

    

K dokonalosti pak Vám bude stačit jutový provázek, či slaměná stužka, korálky nebo přírodní materiál. Barevná stuha zase dodá balíčku slavnostní vzhled..visačkou zásilka získá osobní rozměr se silným emočním nábojem...

Geami v krabici představuje rychlé a jednoduché řešení balení pro širokou škálu produktů a to zejména v hektickém období předvánočních svátků - stačí otevřít krabici a začít balit. Jednorázový box obsahuje dva různé druhy balicího papíru, které společně vytvářejí unikátní design, který může potěšit každého Vašeho zákazníka. Balící papír má zároveň výborné tlumícími a fixačními vlastnostmi obalu, čímž je vhodný k balení zboží, které je určeno také k přepravě. Je vhodný pro e-shopy, maloobchod a všude tam, kde je omezený prostor pro balení a také pro všechny, kteří chtějí dopřát obdarovaným jedinečný zážitek při rozbalování.

Inspirujte se jak můžete balit s GEAMI... nebo se podívejte na video jak se s pomocí Geami balí 

      

Ať už potřebujete poslat zboží svým zákazníkům, předat krásně zabalené dárky nebo vytvořit slavnostní výzdobu, budete potřebovat zajímavý materiál. Díky pomocníkovi Geami Wrappak Ex Mini se připravíte na sváteční období rychle a jednoduše.