Aktuality: "Letos chci balit vánoční dárky jinak"

Letos chci balit vánoční dárky jinak

01. 11. 2019
Letos chci balit vánoční dárky jinak photo

Díky balicímu boxu Geami můžete mít Vaše zboží zabalené rychle a netradičně. A zároveň ekologicky, protože balíte do 100% papíru. A také bude dobře chráněno proti poškození. Co více byste si přáli?

Potěšte svého zákazníka a zabalte mu zboží jakoby to byl dárek!

Pokud bychom si měli vybrat období v roce, kdy je balení a bezchybné doručení zboží pro zákazníky obzvlášť důležité - jsou to jednoznačně Vánoce. E-shopy i drobní živnostníci čelí v tomto období zvýšenému tlaku na poskytování nadstandardních služeb zákazníkům. Je nezbytné, aby nejen dodávali své výrobky rychle a v perfektním stavu, ale aby také jejich zboží v době vysoké konkurence vyniklo, mělo něco navíc. 

  • Keramika a sklo
  • Parfémy a kosmetika
  • Farmaceutické výrobky
  • Káva, čaj, čokoláda, sýry
  • Dárkové balení
  • Svítidla a žárovky
  • Domácí potřeby

Hledáte inspiraci? Podívejte se, jak můžete GEAMI použít

A to navíc mohou být emoce, které způsobí u zákazníků jejich oblibu Vaše zboží a oblibu Vašeho eshopu či obchodu. Ať už potřebujete poslat zboží svým zákazníkům, předat krásně zabalené dárky nebo vytvořit slavnostní výzdobu, budete potřebovat zajímavý materiál.

K dokonalosti pak Vám bude stačit jutový provázek, či slaměná stužka, korálky nebo přírodní materiál. Barevná stuha zase dodá balíčku slavnostní vzhled..visačkou zásilka získá osobní rozměr se silným emočním nábojem...

 

    

Geami v krabici představuje rychlé a jednoduché řešení balení pro širokou škálu produktů a to zejména v hektickém období předvánočních svátků - stačí otevřít krabici a začít balit. Jednorázový box obsahuje dva různé druhy balicího papíru, které společně vytvářejí unikátní design, který může potěšit každého Vašeho zákazníka. Balící papír má zároveň výborné tlumícími a fixačními vlastnostmi obalu, čímž je vhodný k balení zboží, které je určeno také k přepravě. Je vhodný pro e-shopy, maloobchod a všude tam, kde je omezený prostor pro balení a také pro všechny, kteří chtějí dopřát obdarovaným jedinečný zážitek při rozbalování.

Podívejte se na video
 

 

Díky pomocníkovi Geami Wrappak Ex Mini se připravíte na sváteční období rychle a jednoduše.