Kariéra

Principy práce

4 ZÁKLADNÍ HODNOTY

Základní hodnoty považujeme za nejdůležitější hodnoty utvářející to, jak pracujeme a jak se chováme; během neustálých změn zůstávají neměnné a pomáhají nám vytvářet pozitivní, vysoce produktivní a úspěšnou organizaci. Společným jmenovatelem našich čtyř základních hodnot je TÝM:

A) TÝMOVÝ DUCH

B) PODPORA A DŮVĚRA

C) ZODPOVĚDNOST

D) OTEVŘENOST KE ZMĚNÁM

 

 

A) TÝMOVÝ DUCH

RESPEKT  Chápeme a uznáváme dovednosti a schopnosti druhých. Respektujeme různé hodnoty a názory v každodenních činnostech.
OTEVŘENOST a UPŘÍMNOST  Zohledňujeme rozdílné myšlenky, koncepty a postupy. Každý může s ohledem na vhodnost a upřímnost sdílet vlastní myšlenky otevřeně.
UZNÁNÍ  Dokážeme uznat úsilí a úspěchy jednotlivců, týmů i oddělení. Požadujeme dodržování hodnot a zajišťujeme konstruktivní zpětnou vazbu.

 

B) PODPORA A DŮVĚRA

PARTNERSTVÍ  Vytváříme osobní i týmové vztahy na základě partnerství, která pracují na společných zájmech a cílech. Podporujeme ostatní v zájmu dosažení výsledků, které přispívají k dlouhodobému cíli naší společnosti.
PODPORA  Naše týmy jsou vedeny pevnou rukou. Povzbuzujeme své zaměstnance, aby stále směřovali k pozitivním výsledkům.
ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA  Vyhovět potřebám zákazníků je naším primárním cílem. Poskytujeme proto vynikající zákaznický servis, rozvíjíme a udržujeme dlouhodobá obchodní partnerství.
INTEGRITA  Udržujeme a podporujeme zásady a normy, které odrážejí klíčové hodnoty společnosti. O záměrech, myšlenkách a pocitech jednáme otevřeně a přímo.

 

C) ODPOVĚDNOST

PŘEVZETÍ ODPOVĚDNOSTI  Aktivně rozhodujeme o úkolech a cílech. Zjišťujeme, zda budou mít přijatá opatření dopad na celkový výsledek, a hodnotíme výsledky, abychom se neustále vzdělávali a zlepšovali.
VEDENÍ  Vedeme, motivujeme a rozvíjíme své zaměstnance, aby vynaložili co největší úsilí. Aktivně předvídáme a vytváříme pro své zaměstnance vzorové modely.

 

D) OTEVŘENOST KE ZMĚNÁM

FLEXIBILITA  Jsme schopni a ochotni se přizpůsobit a vylepšovat způsoby k dosažení celkových cílů. Jsme otevřeni změnám a novým informacím, reagujeme na měnící se podmínky nebo neočekávané překážky.
TRVALÉ ZLEPŠOVÁNÍ  Snažíme se najít nejlepší pracovní postupy a přijmout opatření ke zlepšení stávajících podmínek a procesů. Používáme vhodné metody pro identifikaci příležitostí, implementujeme řešení a hodnotíme přínosy.

 

V případě, že byste chtěli pracovat v naší společnosti a sdílíte stejné hodnoty jako je otevřenost, čestnost, spolupráce, komunikace, flexibilita a orientace na zákazníka zašlete svůj životopis na emailovou adresu personalni.packaging.cz@antalis.com

 

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.