Zjistěte, kdo jsme

Profil, kdo jsme

BRANOPAC CZ patřící skupině Antalis je dodavatel průmyslového balení.

Jsme výrobci průmyslových obalů na míru a dodavatelé komplexních obalových řešení. Specializujeme se na ochranu zboží při skladování a přepravě proti korozi tzv. VCI materiály. Dodáváme komplexní obalová řešení pro výrobce, zpracovatele, e-commerce​.

Poskytujeme službu exportního balení výrobků, strojů a zařízení, vývoj zákaznických obalů na míru v našem PDC (Packaging Development Center). Dodáváme výplně a fixace z mačkaného papíru a vzduchových polštářků. Dodáváme balící stroje a zařízení. Vyrábíme ploché sáčky a přířezy z antikorozních papírů a fólií s VCI inhibitory, velkoplošné 3D vaky z hliníkových bariérových fólií, proložky a přířezy z polyetylénu, pěnových, antikorozních nebo antistatických fólií pro strojírenství a automobilový průmysl. Poptávkový formulář pro optimalizaci balení.


BRANOPAC CZ s.r.o. v číslech

Sídlo: Veselí nad Moravou
Pobočka na Slovensku: Bratislava
Sklady: Praha, Senec, sklady ANTALIS
Počet zaměstnanců: 73
Obrat společnosti (2018): 317 mil. Kč
Jednatel společnosti: Ing. Petr Martinek, MBA
 

BRANOPAC CZ je součástí obalové skupiny Antalis PACKAGING, která zajišťuje široký sortiment zboží od standardních obalových materiálů až po komplexní obalová řešení a servis, včetně balicích strojů a zařízení po celé Evropě.

Jsme výhradní distributor balících stolů a řezacích systémů společnosti Hüdig + Rocholz pro Českou a Slovenskou republiku.
Jsme členy obalové asociace SYBA
Naše společnost je certifikována ČSN EN ISO 9001:2016​.


Podporujeme

Nadační fond Modrý hroch pomáhá dětské traumatologii a dětem po těžkých úrazech.

Charita Veselí nad Moravou

Házená Veselí nad Moravou

IN-LINE Veselí nad Moravou

Běžecký závod Vnorovská desítka

Florbal TJ Sokol Strážnice