Zjistěte, kdo jsme

Profil, kdo jsme

Antalis je nadnárodním distributorem papíru, obalových řešení a produktů pro vizuální komunikaci. Má tyto divize PRINT, OFFICE, VISUAL COMMUNICATION a PACKAGING. Více o Antalis group.


Antalis Česká republika, divize PACKAGING 

Skupina Antalis se v souladu se svou dlouhodobou strategií rozvoje divize Packaging rozhodla přistoupit k investici do nového firemního informačního systému SAP a ke změnám v organizační struktuře společnosti v České republice. Z rozhodnutí jediného akcionáře došlo s platností od 1. 4. 2021 ke sloučení českých společností ANTALIS s.r.o., BRANOPAC CZ s.r.o. a BRANOPAC Packing s.r.o. do jedné společnosti ANTALIS s.r.o.

Servis zákazníků v oblasti balení na Slovensku zajišťuje Antalis Slovenská republika, Antalis, a.s.


Jsme výrobci průmyslových obalů na míru a dodavatelé komplexních obalových řešení. Specializujeme se na ochranu zboží při skladování a přepravě proti korozi tzv. VCI materiály. Dodáváme komplexní obalová řešení pro výrobce, zpracovatele, e-commerce​.

Poskytujeme službu exportního balení výrobků, strojů a zařízení, vývoj zákaznických obalů na míru v našich PDC (Packaging Development Center). Dodáváme výplně a fixace z mačkaného papíru a vzduchových polštářků. Dodáváme balící stroje a zařízení. Vyrábíme ploché sáčky a přířezy z antikorozních papírů a fólií s VCI inhibitory, velkoplošné 3D vaky z hliníkových bariérových fólií, proložky a přířezy z polyetylénu, pěnových, antikorozních nebo antistatických fólií pro strojírenství a automobilový průmysl.

Jsme členy obalové asociace SYBA

Naše společnost je certifikována ČSN EN ISO 9001:2016​.


divize PACKAGING podporuje:

Nadační fond Modrý hroch pomáhá dětské traumatologii a dětem po těžkých úrazech.

Běžecký závod Vnorovská desítka

Florbal TJ Sokol Strážnice


ANTALIS s.r.o. (Antalis Česká republika)

IČO: 15502775
DIČ: CZ15502775
Sídlo společnosti: Praha, Office Park Nové Butovice, Bucharova 1423/6, PSČ 158 00
Divize PACKAGING: Veselí nad Moravou, Kollárova 1694, PSČ 698 01
Converting a packaging showroom: Veselí nad Moravou
Počet zaměstnanců: 155
Jednatel společnosti: Ing. Petr Martinek, MBA
                                       Ing. Juraj Palčinský
www.antalis.cz

 

Antalis, a.s. (Antalis Slovenská republika)

IČO: 35699434
DIČ: 2020327320
DIČ pro DPH: SK2020327320
Sídlo společnosti: Bratislava, Mlynské Nivy 73, PSČ 821 05
Počet zaměstnanců: 50
Jednatel společnosti: Ing. Juraj Palčinský

www.antalis.sk

 

 

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.