Služby

Vývoj obalů na míru – máte nový výrobek a standardní nabízené obaly Vám nevyhovují?

Máte úkol týkající se balení ale nejste si jisti jak postupovat? Zašlete nám na sebe kontakt a naši obaloví technici se s Vámi spojí. Nabízíme Vám vývoj obalů v Packaging design centru Konstrukční obaly tzv. bespoke, přesně na míru Vašim potřebám. Stačí když vyplníte specifikaci balení a odešlete

Podívejte se jaké informace vstupují do procesu návrhu (pdf 250kB)

A co může být výsledkem?

 • 100% ochrana Vašeho obalovaného výrobku
 • Snížení nákladů
 • Jednoduchá manipulace
 • Ekologické řešení
 • a další ...

Jste eshop nebo výrobce letadel? Potřebujete rychlejší stroje nebo přejít na automatizaci balení? 

Ať již máte eshop nebo jste výrobce, zajímá Vás spotřeba balicího materiálu i času potřebného k zabalení. Využitím balicích strojů od předních světových dodavatelů se stane Vaše balení a logistika efektivnější. Naše nabídka začíná poradenstvím a analýzou přímo u zákazníka. Analýza stavu balicích procesů je základem pro to, abychom zákazníkům mohli nabídnout nejvhodnější vybavení pro jeho potřeby. Zajišťujeme všechny následné kroky od testování, instalace včetně zaškolení a servisu. Pošlete nám na sebe kontakt nebo popište, co potřebujete pomocí formuláře pro balení.

 

Exportní balení - Hledáte partnera pro přepravní obaly velkých investičních celků nebo vojenské techniky?

Tento specifický typ balení zajišťuje naše divize exportní balení jako komplexní službu včetně antikorozní ochrany během přepravy a skladování.Hledejte individuální řešení, nejkvalitnější materiál, ověřené postupy a garance.
Materiály pro exportní balení

Součástí exportní služby je:

 1. Vstupní analýza
 2. Návrh konstrukce obalu
 3. Doporučení
 4. Výroba exportního obalu
 5. Balení podle přesného postupu na místě určení

Converting - potřebujete menší návin rolí, přesný rozměr přířezu nebo 3D vak?

Vyrábíme sáčky a vaky na míru, přířezy z VCI papírů a VCI fólií, 3D pytle z bariérové fólie.

 

Obalové poradenství – potřebujete snížit náklady, navrhnout efektivnější řešení nebo jen poradit?

PACK CONSULT – obalové poradenství - návrh úspor nákladů na balení.
Vypracujeme Vám analýzu vnitropodnikové obalové logistiky, balicích prostředků a procesů balení. Cílem zkoumání je lokalizovat možnosti úspor a zpracovat návrhy na optimalizaci balicích procesů. Popište nám, co u obalu potřebujete vyřešit

CORR CONSULT – optimální řešení antikorozní ochrany
V rámci služby corrCONSULT prověříme proces vašeho balení a připravíme pro vás optimální řešení s účinnou ochranou proti korozi. V rámci služby nabízíme analýzu kvality používaných antikorozních VCI materiálů ( Volatile Corrosion Inhibitor) a poradenství.

STRECH CONSULT – efektivní balení pro logistické společnosti
Nabízíme analýzu současného balení do strečové fólie a aktuálně používaného materiálu. Na základě znalosti nových trendů, jsem poté schopni navrhnout optimální a nejefektivnější způsob balení i materiál k němu vhodný.

 

Servisní středisko – postaráme se Vám o servis strojů a zařízení

Máme vyškolené servisní techniky a zabezpečujeme záruční a pozáruční servis strojů a zařízení, které prodáváme nebo na které máme statut autorizovaného servisního střediska, email: servis.packaging.cz@antalis.com

 

Předváděcí centrum – chcete vidět v provozu balící stroj ještě než se pro něj rozhodnete?

Přijeďte k nám, do ve Veselí nad Moravou, a my Vám v našem showroomu ukážeme různé typy balicích zařízení nebo vyzkoušíme výrobu Vámi požadovaného obalu. V Německu, v našem předváděcím centru ve Leinfelden-Echterdingen u Stuttgartu si můžete otestovat způsob balení Vašich produktů. 


 

Zkušební laboratoř - chcete si otestovat balící materiál?

Pro kontrolu kvality se v našem středisku Technology Center analyzují jednotlivé typy obalových materiálů, zejména papíry, lepenky a fólie. Toto zařízení nám umožňuje provádět pravidelné kontroly kvality (v rámci systému řízení kvality QMS) a zároveň také spolupracovat s našimi zákazníky na vývoji nových materiálů s vyššími užitnými vlastnosti.

Provádím měření, zkoušky a testy:

 • Pevnost proti protržení
 • Pevnost v tahu
 • Tržnou délku
 • Odolnost proti povětrnostním podmínkám
 • Pádové zkoušky (Drop test)
 • Odolnosti vůči korozi
 • Lepící schopnost
 • Crush test při stohování​

 

 

Školení – dozvíte se jak správně balit své výrobky a jakou zvolit antikorozní ochranu

Rádi se s Vámi podělíme o naše znalosti a uspořádáme pro Vás školení.

 

AIKA tým

Náš mezinárodní AIKA tým (Antalis International Key Account) pro klíčové zákazníky je zodpovědný za dodávky obalového řešení, tj. obalového materiálu, strojů a služeb a koordinuje obalovou logistiku po celé Evropě. Zaručuje krátké dodací lhůty a osobní konzultace přímo v místě dodání. Kontaktujte ještě dnes naše technické poradce nebo nám napište e-mail: packaging.cz@antalis.com

 
 

 

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.